12.3.19,7:40 - FIG 9. ročník ZŠ blokové vyučovanie

12.3.19,10:35 - FIG 8. ročník ZŠ (lektorka p. Györgyová OVB)

12.3.19,14:00 - Konzultačné hodiny pedagogických zamestnancov

13.3.19,10:40 - Kontrabasový workshop (II.C, III, C, IV.C, V.C)

13.3.19 - Rozprávkové divadielko - účasť detí na regionálnej prehliadke detskej dramatickej tvorivosti v Detve (ŠKD)

14.3.19,11:00 - Pietny akt pri príležitosti oslobodeniu mesta (Nám. SNP)

15.3.19 - Deň ľudovej rozprávky - podujatie na podporu CGT v spolupráci s KK ĽŠ pri príležitosti narodenia P. Dobšinského

19.3.19,10:40 - Otvorené školy - projekt VII.B a VIII.C

20.3.19 - Projekt Live classes

20.3.19,16:00 - Stretnutie rodičov budúcich prvákov - prezentácia a propagácia školy

21.3.19, 8:00 - Matematický KLOKAN - medzinárodná súťaž žiakov 5. – 9.ročníka, Matematické dopoludnie žiakov s VIN

22.3.19 - V rozprávkovom kráľovstve - zábavný literárny kvíz v ŠK

26.3.19,8:30 - Pytagoriáda  kategória P3, P4, P5, okresné kolo

27.3.19,8:30 - Pytagoriáda  kategória P6, P7, P8, okresné kolo

27.3.19,10:00 - Predškoláci v škole. Zážitkové učenie detí z MŠ Tehelná ul.

27.- 29.3.19 - RoboCup - celoslovenské kolo v Liptovskom Mikuláši

Poznámky:
1) Športové a iné súťaže, predmetové olympiády prebiehajú podľa pozvánok prehľadu činnosti CVČ Domino na marec 2019.
2) Základný Kurz spoločenského tanca a spoločenskej výchovy pre žiakov 8. ročníka ZŠ prebieha od 11.3.2019.
3) Projekt PERINKA, dramatizované čítanie prebieha v triedach primárneho vzdelávania počas celého mesiaca za priamej účasti rodičov/starých rodičov žiakov.
4) Pozri, čo som čítal... prezentačné aktivity štvrtákov, rovesnícke učenie a popularizácia čítania

Štatistiky

Návštevníkov: 3464232
Okresné a krajské kolo "Atletika 2014"
Svoje atletické preteky mali aj žiaci 1. - 4. ročníka. V tropických teplotách pretekali v kategóriách 1. - 2. ročník a 3. - 4. ročník chlapci a dievčatá v okresnom kole v atletike. Niektorí ešte len získavali skúsenosti, aby to zúročili už o rok. Dve dievčatá sa presadili naplno, keď Timea Helen Kosová zo IV.C v skoku do diaľky získala 2. miesto a dokonca Jaroslava Ďurianová z II.C porazila všetky súperky a zvíťazila vo svojej kategórii 1. - 2. ročník v skoku do diaľky.
Druhá polovica mája už tradične patrí súťaži družstiev v atletike starších žiačok a žiakov. ZŠ na Námestí mládeže vo Zvolene privítala všetkých žiakov na okresnom kole v atletike, jednom z dvoch hlavných olympijských športov. Tento rok prialo atlétom aj počasie a už tradične sa darilo aj športovcom z našej školy, keď sme získali až päť umiestnení na stupňoch víťazov. Sebastian Taraba vo vrhu guľou a Juliána Hešková v skoku do výšky nenašli premožiteľov, čím sa kvalifikovali na majstrovstvá kraja do Banskej Bystrice.
Výsledky okresného kola:
Sebastian Taraba 1. miesto vrh guľou
Juliána Hešková 1. miesto skok do výšky
Radovan Radler 3. miesto 1 000 m
Veronika Karlíková 3. miesto hod kriketovou loptičkou
Družstvo dievčat 3. miesto
V utorok 3.júna sa na štadióne na Štiavničkách uskutočnili majstrovstvá Banskobystrického kraja v atletike. Naši dvaja najúspešnejší reprezentanti sa ani v tejto silnej a početnej konkurencii nedali zahanbiť, a aj napriek nepriaznivému počasiu vybojovali veľmi pekné umiestnenia. Juliána Hešková v skoku do výšky obsadila v konkurencii 25 pretekárok 3. miesto výkonom 140 cm, ktorým získala diplom a bronzovú medailu. Hodnotný výkon podal aj Sebastian Taraba vo vrhu guľou – 11,30m a spomedzi 30 pretekárov obsadil 6. miesto.
Mladšie žiactvo pretekalo vo svojich disciplínach v stredu 11. júna. Naši žiaci získali najviac medailových umiestnení, keď získali tri prvé miesta, štyri druhé a jedno tretie miesto. Tieto umiestnenia sú aj prísľubom dobrých umiestnení v nasledujúcich rokoch.