Školský
e-mail
Internetová
žiacka knižka
Rozvrh
hodín

Akcie a aktivity mesiaca

acroread.gif Plán práce na DECEMBER 2018 


Výchovné zameranie aktivít v mesiaci
1/ Prezentačné a dobrovoľnícke podujatia žiakov, pedagógov a zákonných zástupcov, 70. narodeniny školy, Vianočná zbierka UNICEF.
2/ Etické hodnoty detí - výchova a formovanie emocionálneho správania/prežívania. 

Vestibulové prezentácie:
• Aktivity Európskeho týždňa boja proti drogám
• Škola priateľská k deťom

4.-8.12.18 - ERASMUS+ Mosty medzi školou a životom, návšteva ZŠ Mělník (PZ)

4.12.18,14:00-15:30 - Konzultačné hodiny PZ a OZ

5.-7.12.18 - Vianočná zbierka UNICEF + ZŠR

6.12.18 - Mikuláš, podujatie so ŽŠR/Radou rodičov

10.12.18 - Od Kataríny do troch kráľov, adventný výchovný koncert (ŠKD)

12.12.18 - Medové oblátky, medovnikárske dielne pre deti ŠKD - exkurzia do obce Slatinka, v spolupráci s OZ Slatinka.

12.12.18 - Pytagoriáda P 3, P4, P5 - školské kolo 

13.12.18 - Pytagoriáda P 6, P7, P8 - školské kolo

14.12.18 - Radostník k 70. narodeninám školy (KC TU Zvolen)

19.12.18,9:30 - Osobnosť mojej školy - slávnostné vyhodnotenie na Zvolenskom Zámku

19.12.18 - Ako to bolo voľakedy - stretnutie s remeslom - animačný program s POS. Projekt VMR.

21.12.18 - Vianočná škola pohybu, športové dopoludnie žiakov 1.–4. ročníka podporujúce zdravý životný štýl

21.12.18 - Projekt Otvorená škola, aktivity k ľudským právam (VII .B, VIII. C)

21.12.18,10:30 - Relácia v školskom rozhlase Rozlúčka so starým rokom.

od 27.12.18 - Vianočné prázdniny pre žiakov - vyučovanie začne v pondelok 8.1.2019

Poznámky
1) Vydanie vianočného čísla KLEBETNÍKA koordinuje pp. Jankovská, Korpeľová
2) Počas  mesiaca prebieha podujatie Vianočná pošta (III.C), písanie pozdravov do domova seniorov. Zároveň prebiehajú tvorivé dielne s vianočnou témou v spolupráci s POS Zvolen.
3) Čitateľský oriešok, celoslovenská súťaž podporujúca rozvoj čítania s porozumením.



Štatistiky

Návštevníkov: 3381105
Oznam o platbách za ŠKD
VÁŽENÍ RODIČIA,
na základe účinnosti ROZHODNUTIA číslo 2016/911/R 108-1 riaditeľky Základnej školy, P. Jilemnického 1035/2  vo Zvolene ako príslušný správny orgán podľa § 5 ods. 3 písm. j zákona NR SR č. 596 / 2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a v súlade s  článkom 11 Všeobecne záväzného nariadenia Mesta Zvolen č.178 o určení výšky, termínu a spôsobu úhrady príspevku na činnosť školského klubu detí v školách  a v školských zariadeniach, ktorých zriaďovateľom je Mesto Zvolen, prispieva zákonný zástupca dieťaťa od 01. septembra 2018
mesačne sumou 8 € (slovom osem eur).

Príspevok sa uhrádza prevodným príkazom v dvoch splátkach:
-   jednorázovo 40 €  za mesiace IX. 2018 - I. 2019,
-   jednorázovo 40 €  za mesiace II. - VI. 2019.

Názov účtu: ZŠ, P. Jilemnického 1035/2, Zvolen 
Číslo účtu školy: 1634261258/0200 VÚB Zvolen
IBAN: SK 66 0200 0000 0016 3426 1258


UPOZORNENIE: Doklad o úhrade 1. splátky príspevku (40 eur) je potrebné predložiť p. vychovávateľovi/vychovávateľke do 7. septembra 2018 - piatok. Pokiaľ zákonný zástupca neuhradí príspevok, na základe platnej legislatívy dieťa môže byť dočasne vyradené zo zoznamu zapísaných detí (za bezpečnosť dieťaťa zodpovedá rodič). 
 

ŠKOLSKÝ ROK 2018/2019

 
Vynikajúce výsledky Testovania 9 - 2018
Kompletné výsledky Testovania 5 - 2017  
 
ĎAKUJEME....ĎAKUJEME...ĎAKUJEME
Chcem úprimne poďakovať, v mene všetkých zamestnancov školy, RODIČOM našich žiakov, ZRIAĎOVATEĽOVI – Mestu Zvolen a ODBORNEJ KOMUNITE za správy a maily, v ktorých ste ocenili profesionálnu pedagogickú prácu školy. Dôvodom blahoželaní bolo umiestnenie našej školy v TOP 10 základných škôl SR v nezávislom hodnotení INEKO. 

S radosťou a pokorou prijímajú pedagogickí a odborní zamestnanci ocenenie svojej práce, je zaväzujúce a potešujúce zároveň.
Ľuboslava Bieliková, riaditeľka školy



 
Výsledky zberu papiera (1. polrok 2017/2018)
3 najúspešnejšie triedy
zber papiera
1. miesto III.C
2. miesto IX.C
3. miesto III.A

10 najúspešnejší žiaci
1. Valentová Sára III.C
2. Marko Radovan V.B
3. Sujová Hana IX.C
4. Donoval Denis III.A
5. Butkovský Michal III.C
6. Šimšáleková Alžbeta IV.A
7. Klein Richard VII.A
8. Švantnerová Jela III.A
9. Galajdová Katarína VI.B
10. Petrovský Michal VI.B