Internetová
žiacka knižka
Rozvrh
hodín

Akcie a aktivity mesiaca

acroread.gif Plán práce na MESIAC 2018 2.7. - 31. 8. 2018 - Letné prázdniny

3. 9. 2018 - začiatok školského roka 2018/19 Výchovná úloha:  

Vestibulové prezentácie:

Poznámky:


Štatistiky

Návštevníkov: 3260853
Súťaž MOJA ŠKOLA
ZŠ, P. Jilemnického 1035/2 vo Zvolene 
vyhlasuje VÝTVARNÚ A LITERÁRNU SÚŤAŽ pri príležitosti
70. narodenín s názvom

MOJA ŠKOLA

Rok 2018 je rokom, kedy naša škola oslavuje svoje 70. narodeniny. Prvýkrát otvorila svoje brány 1. septembra 1948 a odvtedy ich otvára každý rok malým žiakom, prváčikom, ktorí sa tu vzdelávajú. Škola však nie je len centrom vzdelávania, ale i pôdou pre vznik priateľstiev (niekedy aj na celý život), zážitkov či dobrodružstiev. Je plná radosti, detstva i začínajúceho mladého života. Nazrite do svojho vnútra a skúste vytvoriť obrázok, napísať báseň či príbeh o tom, čo pre Vás znamená naša škola. Nie je to len budova so svojimi múrmi, stenami, učebňami a obrovským schodiskom. Je v nej ukrytého viac. 
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >