Školský
e-mail
Internetová
žiacka knižka
Rozvrh
hodín

Akcie a aktivity mesiaca

acroread.gif Plán práce na DECEMBER 2018 


Výchovné zameranie aktivít v mesiaci
1/ Prezentačné a dobrovoľnícke podujatia žiakov, pedagógov a zákonných zástupcov, 70. narodeniny školy, Vianočná zbierka UNICEF.
2/ Etické hodnoty detí - výchova a formovanie emocionálneho správania/prežívania. 

Vestibulové prezentácie:
• Aktivity Európskeho týždňa boja proti drogám
• Škola priateľská k deťom

4.-8.12.18 - ERASMUS+ Mosty medzi školou a životom, návšteva ZŠ Mělník (PZ)

4.12.18,14:00-15:30 - Konzultačné hodiny PZ a OZ

5.-7.12.18 - Vianočná zbierka UNICEF + ZŠR

6.12.18 - Mikuláš, podujatie so ŽŠR/Radou rodičov

10.12.18 - Od Kataríny do troch kráľov, adventný výchovný koncert (ŠKD)

12.12.18 - Medové oblátky, medovnikárske dielne pre deti ŠKD - exkurzia do obce Slatinka, v spolupráci s OZ Slatinka.

12.12.18 - Pytagoriáda P 3, P4, P5 - školské kolo 

13.12.18 - Pytagoriáda P 6, P7, P8 - školské kolo

14.12.18 - Radostník k 70. narodeninám školy (KC TU Zvolen)

19.12.18,9:30 - Osobnosť mojej školy - slávnostné vyhodnotenie na Zvolenskom Zámku

19.12.18 - Ako to bolo voľakedy - stretnutie s remeslom - animačný program s POS. Projekt VMR.

21.12.18 - Vianočná škola pohybu, športové dopoludnie žiakov 1.–4. ročníka podporujúce zdravý životný štýl

21.12.18 - Projekt Otvorená škola, aktivity k ľudským právam (VII .B, VIII. C)

21.12.18,10:30 - Relácia v školskom rozhlase Rozlúčka so starým rokom.

od 27.12.18 - Vianočné prázdniny pre žiakov - vyučovanie začne v pondelok 8.1.2019

Poznámky
1) Vydanie vianočného čísla KLEBETNÍKA koordinuje pp. Jankovská, Korpeľová
2) Počas  mesiaca prebieha podujatie Vianočná pošta (III.C), písanie pozdravov do domova seniorov. Zároveň prebiehajú tvorivé dielne s vianočnou témou v spolupráci s POS Zvolen.
3) Čitateľský oriešok, celoslovenská súťaž podporujúca rozvoj čítania s porozumením.



Výsledky zberu papiera (1. polrok 2017/2018)
3 najúspešnejšie triedy
zber papiera
1. miesto III.C
2. miesto IX.C
3. miesto III.A

10 najúspešnejší žiaci
1. Valentová Sára III.C
2. Marko Radovan V.B
3. Sujová Hana IX.C
4. Donoval Denis III.A
5. Butkovský Michal III.C
6. Šimšáleková Alžbeta IV.A
7. Klein Richard VII.A
8. Švantnerová Jela III.A
9. Galajdová Katarína VI.B
10. Petrovský Michal VI.B

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >