Školský
e-mail
Internetová
žiacka knižka
Rozvrh
hodín

Akcie a aktivity mesiaca

acroread.gif Plán práce na JÚL, AUGUST 2019 


JÚL, AUGUST - LETNÉ PRÁZDNINY :)Projektový deň 2017 vo IV. A
„Ak žiješ v súlade s prírodou, nikdy nebudeš chudobný, 
ak žiješ podľa mienky ľudí, nikdy nebudeš bohatý.
Lucius Annaeus Seneca

Príroda je prekvapivá, nerešpektuje farebné kombinácie a pritom je krásna svojou pestrosťou. Filozofi, vedci aj umelci o nej vždy hovorili s úctou a rešpektom. My, žiaci IV.A, sme sa počas projektového dňa rozhodli ponoriť do tajomstiev a zázrakov, ktoré v sebe ukrýva. Prostredníctvom nahrávky  sme sa v mysliach preniesli na miesto pokoja, oddychu a kľudu do lesa. 

Chiara
Náš úžasný deň sa začal pozeraním krásneho a inšpirujúceho videa o lese. Deň nám skrášlila tabuľa, na ktorú sme písali, čo všetko vieme o lese. Robili sme ikebany, rôzne stromy a zvieratá z plodov lesa. Užívali sme si krásne chvíle s pani učiteľkou. Jedným slovom nádherný deň.

Sofia
Na projektovom dni sme sa zaoberali témou les. Priniesli sme prírodniny a vyrábali sme z nich krásne veci. Robili sme pracovné listy, pozerali prezentáciu a uvideli ukrytú krásu lesa. Domov sme išli s úsmevom na tvári. Teším sa, kedy pôjdeme s rodičmi do lesa.

Vanessa
Počas nášho projektového dňa bolo super. Najprv sme si pozreli krásne video o lese a potom sme písali na tabuľu všetko, čo nás napadlo pri slove les. Robili sme pracovné listy a výrobky z prírodnín.“

Alžbetka
V piatok 27. 10. 2017 sme mali projektový deň. Pani učiteľka nám pustila video o tom, ako to v prírode býva a čo sa tam deje. Našou témou bol les. Potom sme sa rozprávali a písali na tabuľu, čo všetko nás napadne pri slove les. Zapísali sme celú tabuľu. Zaujali ma aj rôzne pracovné listy a hlavne to, že sme vyrábali rôzne zvieratá a jesenné ikebany. Pri práci sme sa veľa dozvedeli, nasmiali sme sa, bol to super deň.“

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >